Boleslavští začali aktivně a první poločas byli lepší. Tepličtí však na nerezignovali na útočení a tak diváci viděli mnoho zajímavých akcí před oběma brankami. Před tou teplickou jich bylo podstatně víc, ovšem bez gólového efektu.

Už v 5.minutě Táborský trefil tyč. Chramosta nedal gól, ačkoliv hlavičkoval z malého vápna. Kúdelovy rány brankář Slavík vyrážel s vypětím všech sil.

Největší teplické šance zmařil v 26.minutě Matula hlavičkující těsně vedle pravé tyče a Stožický krátce před přestávkou, když trefil záda spoluhráče Mahmutoviče místo boleslavské branky.

V úvodu druhého poločasu hrozily Teplice. Jejich šance nedali Stožický a Matula. V 61.minutě utekl Mahmutovič boleslavskému stoperovi Janíčkovi. Ten na rohu malého vápna zabránil soupeři ve střelbě zákrokem, který sudí Drábek posoudil jako penaltový. Pokutový kop proměnil Vachoušek - 0:1. Další gól nepadl, ačkoliv Boleslavští neumdlévali ve snaze dobýt Slavíkovu branku. Nepovedlo se jim to ani jednou.

Boleslavští se museli obejít bez Rolka (disciplinární trest za ŽK), Zahustela (operace kolena), Millera (zlomený prst), Kaliny (výron v kotníku), Kuliče (natažený úpon břišního svalu) a Poláčka.

FK Mladá Boleslav – FK Teplice 0:1 (0:0)

Sestava FK Mladá Boleslav: Šeda - Brunclík, Janíček (65. Bořil), Procházka, Hrdlička - Mendy, Sylvestre, Kúdela (87. Fabián), Sedláček - Chramosta, Táborský (73. Opiela).

FK Teplice: Slavík - Vidlička, Rosa, Lukáš, Siva - Verbíř, Ljevakovič, Matula, Vachoušek (90. Veverka) - Stožický (80. Kalivoda), Mahmutovič (78. Došek)

Gól: 61. Vachoušek

ŽK: Janíček, Procházka - Ljevakovič, Matula, Rozhodčí: Drábek - Kordula, Dobrovolný, Diváků: 4215