Módní show Family fashion 2010 sloužila rovněž jako poděkování sponzorům, díky kterým vznikl charitativní kalendář s názvem „Děti dětem“. Ten si mohli za symbolických 50 Kč zakoupit také návštěvníci na zámečku. Konečný výtěžek byl v průběhu večera věnován kojeneckému ústavu v Ostravě.

Moderátorkou této show byla Miss ČR 2003 Lucie Váchová, kterou mohou diváci znát z televizních obrazovek coby moderátorku relace o počasí. V současnosti se Lucie věnuje modelingu a studiu na vysoké škole. Společně s kamarádkou Radkou Kocurovou je patronkou dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

Pětadvacetiletá Lucie však nebyla jedinou Miss na této akci. Pozvání přijala také Miss Euro 2008 Dominika Hužvarová, se kterou jsme Vám před pár dny přinesli rozhovor na téma "Stop feminismu" a jejíž obraz byl po skončení celé akce vydražen. Rovněž tyto peníze putovaly na konto kojeneckého ústavu. Módní show se zúčastnila také Miss Praha 2008 Michaela Dihlová, Miss Superkrás 2008 Veronika Kozielová či iMiss2008 Lucie Klukavá.

Právě Lucii Klukavou, v současnosti finalistku soutěže Miss Fantom, jsme krátce po skončení této módní show vyzpovídali. „Akce byla zorganizována opravdu profesionálně, k vidění bylo mnoho známých značek a tvorba kvalitních návrhařů. Celý večer jsme si s holkama užívaly. Milá zkušenost byla především při předvádění s malýma dětma,“ svěřila se Klukavá, která má dobrý pocit z toho, že se v Ostravě začíná pořádat více podobných kulturních akcí.

V průběhu večera byla divákům představena nová kolekce Dominiky Myslivcové, kterou vytvořila známá návrhářka Lada Vyvialová. Samotná Dominika však upozornila, že se jedná pouze o přehlídkovou kolekci. Modely určené k prodeji budou k vidění až v připravovaném katalogu a mají oslovit převážně mladé dívky, které mají rády růžovou barvu. Ta je totiž v celé kolekci dominantní.

Kolekci Dominiky Myslivcové doplnily v průběhu večera také modely módních návrhářů Luďka Hanáka, Martina Čapka či firem Diesel, Replay, Reserved, Luxusnipradlo.cz, Jaal, Codia svatební šaty - Salon Laura a nejsperky.cz .

Už tak zajímavý program zpestřilo vystoupení tanečního klubu K+K Labyrint, jehož členkou je i Katrin Žabenská, která je dle svých slov energická, nespoutaná, smyslná a vášnivá. Katrin se věnuje latinským tancům nejen po sólové dráze, ale také s tanečním partnerem Michalem Sejkorou. Mezi její největší úspěchy patří titul mistryně Evropy a vicemistryně Světa za rok 2009.

Program akce:

- moderátorka: Miss ČR 2003 Lucie Váchová
- modelky: Dominika Hužvarová, Michaela Dihlová, Lucie Klukavá, Veronika Kozielová aj.
- představení nové kolekce Dominiky Myslivcové vytvořené návrhářkou Ladou Vyvialovou
- kolekce módních návrhářů Luďka Hanáka, Martina Čapka
- modely firem Diesel, Replay, Reserved, Luxusnipradlo.cz, Jaal, Codia svatební šaty - Salon Laura a nejsperky.cz
- vystoupení tanečního klubu K+K Labyrint