Dějištěm sobotního celodenního sportovního klání byla zlínská sportovní hala Euronics. Kromě týmu Zlínského kraje v turnaji startovala mužstva regionální televize RTA Zlín a syndikátu novinářů, Otrokovických novin, Policie ČR, Magistrátu města Zlína, města Valašské Klobouky, Pragokoncertu a pivovaru Černá Hora.

V hracím systému každý s každým ve dvou skupinách po čtyřech týmech, mužstvo Zlínského kraje nejdříve porazilo soupeře z Otrokovických novin 3:1, poté v bojovném utkání plném zvratů remizovalo s Policií ČR 2:2 a v posledním utkání ve skupině porazilo pozdějšího vítěze pivovar Černá Hora brankou z poslední minuty 1:0. Se ziskem 7 bodů tým Zlínského kraje zvítězil ve své skupině a probojoval se do semifinále turnaje. Zde v dramatickém a pohledném utkání porazil mužstvo RTA Zlín a syndikátu novinářů 1:0. V následném finále pak bohužel nestačil na tým pivovaru Černá Hora, kterému podlehl 2:0. Třetí místo v turnaji obsadilo město Valašské Klobouky. Rozhodnutím direktoriátu turnaje převzal hráč týmu Zlínského kraje a bývalý ligový fotbalový trenér František Mikulička Cenu Fair - play.

Kromě něj tvořili tým Zlínského kraje brankář Milan Plesar a hráči Petr Hasala, Martin Prusenovský, Robert Olša, Michal Abrahámek, Martin Peterka, Jaroslav Vávra, Tomáš Gromus, Zdeněk Trnka a Daniel Nováček.