Český pohár házenkářek, finále:

Oba celky se do finále probojovaly zaslouženě, když své semifinálové soupeře zdolaly shodně o šest branek. Favoritkami utkání byly hráčky domácí Slavie, které zdolaly obhájkyně titulu z Olomouce.

Roli favoritek domácí v počátku plnily dokonale. Během pár minut vedly už vysoko 6:1 a zdálo se, že utkání bude mít jasný průběh. Avšak hostující hráčky se zvedly a ještě do poločasu stáhly náskok Pražanek na jedinou branku.

Vyrovnané utkání rozhodla poslední desetiminutovka. Hostující Veselí předvedlo fantastický výkon a domácímu celku nakonec uteklo až na rozdíl sedmi branek a zaslouženě tak slaví zisk Českého poháru.

Veselí nad Moravou - Slavia Praha 30:23 (13:14)

Nejvíce branek: Štěrbová 10/1, Fleková 7, Chmelařová 6 - Jedličková 6/4, Keclíková 6, Kutlvašrová 4. Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 2/1 - 6/4. Vyloučení: 5:4. Diváci: 100.

Český pohár házenkářek, semifinále:

Slavia Praha - Olomouc 29:23 (17:10)
Nejvíce branek: Raková 6, Kutlvašrová 6, Jedličková 6/4 - Hrbková 8/1, Uličná 3, Tomečková 2. Vyloučení: 6:5. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 4/4 - 2/1. Diváci: 150.

Písek - Veselí nad Moravou 25:31 (12:15)
Nejvíce branek: Súkenníková 7, Štěrbová 6/1, Fleková 6 - Vrabcová 7/1, Luzumová 7/2, Krouská 3. Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 3/3 - 1/1. Vyloučení: 4:3. Diváci: 150.