Házenkářky Olomouce potřetí za sebou Český pohár nevyhrají. Obhájce prvenství totiž podlehl v pražském Edenu domácí Slavii 29:23. O osudu utkání už hodně napověděl úvod, kde Pražanky skórovaly čtyřikrát v řadě. V poločase vedly už o sedm branek - 17:10. Druhá půle byla vyrovnanější, přesto si domácí celek zajistil s přehledem účast ve finále.

Finálovým soupeřem Pražanek bude Veselí nad Moravou, které zdolalo podle očekávání Písek 31:25. Jihočeské hráčky se sice srdnatě rvaly a v průběhu utkání dokázaly snížit až na rozdíl dvou branek, favoritky si však účast ve finále pohlídaly.

Český pohár házenkářek, semifinále:

Slavia Praha - Olomouc 29:23 (17:10)
Nejvíce branek: Raková 6, Kutlvašrová 6, Jedličková 6/4 - Hrbková 8/1, Uličná 3, Tomečková 2. Vyloučení: 6:5. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 4/4 - 2/1. Diváci: 150.

Písek - Veselí nad Moravou 25:31 (12:15)
Nejvíce branek: Súkenníková 7, Štěrbová 6/1, Fleková 6 - Vrabcová 7/1, Luzumová 7/2, Krouská 3. Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 3/3 - 1/1. Vyloučení: 4:3. Diváci: 150.