Od dubna znají lidé na Slovensku další královny krásy. Jednou z nich se stala také Soňa Skoncová z Prievidze, která získala titul I. vicemiss Slovensko 2009 a k tomu i titul Miss Press. Soňa se v listopadu podívala coby soutěžící také na soutěž Miss International 2009 v Číně a my jsme Vám se sympatickou černovláskou přinesli po soutěži první rozhovor, na který dnes navážeme krátkým rozhovorem na téma Vánoce a nový rok.

Během něj nám Soňa prozradila, že Silvestra oslaví s Miss Slovensko 2009 Barborou Franekovou, takže se pánové mají poslední den v roce nač těšit. Za nejkrásnější dárek považuje pejska, kterého dostala loni a v novém roce by se ráda podívala do New Yorku nebo Miami.

Soňa Skoncová

Soňa SkoncováVěk: 23 let
Bydliště: Prievidza
Míry: 87-60-90
Výška / váha: 174 cm / 55 kg

Jaký nejkrásnější dárek jsi kdy na Vánoce dostala?
Vánoce jsou pro mě svátkem, na který se každoročně těším nejvíce, protože jsme vždy celá rodina pohromadě. Miluji pečení cukroví a celkově tu sváteční atmosféru. Za nejkrásnější dáreček považuji asi našeho pejska, který byl naším loňským dárečkem.

Jak stráví Soňa Skoncová letošní svátky?
Dá se říct, že budu především relaxovat a velmi se na to těším, protože závěr roku byl docela náročný (Miss International 2009, přehlídky).

Máš už nějaký konkrétní plán na Silvestra?
Na Silvestra plánuji být v okruhu mých přátel. V plánu je strávit jej s Barborkou (Barbora Franeková - Miss Slovensko 2009, pozn. red.)

Blíží se konec roku. Jaký byl pro Tebe rok 2009?
Rok 2009 byl pro mě rokem velkým změn. Musím říct, že to byl rok velmi úspěšný a plný nových zážitků. Navíc jsem získala i nové zkušenosti do života.

S jakým cílem budeš vstupovat do nového roku?
V novém roce plánuji nadále pokračovat ve své práci, tzn. věnovat se modelingu. Uvidíme, co mi přinese následující rok 2010, ale ráda bych se podívala do New Yorku nebo Miami.

Co bys popřála čtenářům do roku 2010?
Čtenářům Regionů přeji do nového roku 2010 hlavně hodně štěstí, zdraví, úspěchů a ať se každému splní to, po čem touží, protože snít je potřeba celý život. Člověk nikdy neví, kdy se nám sny mohou stát skutečností (úsměv).

Děkuji za rozhovor.