Utkání s Baníkem Ostrava jsou ve všech městech zařazená do nejrizikovější kategorie vzhledem k agresivní části ostravských fanoušků. Podobně je tomu i v Mladé Boleslavi.

Vedení FK Mladá Boleslav doporučuje divákům včasný příchod na Městský stadion. Kvůli pečlivým kontrolám při vstupu do areálu se totiž můžou tvořit fronty.

Pokud nebudou vyprodány v předprodeji, tak poslední vstupenky nabídnou pořadatelé v hlavní pokladně hodinu a půl před sobotním výkopem.

Předprodej vstupenek na ligové utkání FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava začne ve středu 18. listopadu a potrvá až do pátku 20. listopadu v Bolekshopu v přízemí jižní tribuny vždy od 12 do 17  hodin.

Cena jedné vstupenky je 150,- Kč (pro ZTP 70,- Kč). Jedna osoba si může zakoupit pouze dvě vstupenky po prokázání občanským průkazem, což je jedno z mnoha mimořádných bezpečnostních opatření. S tím také souvisí nařízení, že rezervace vstupenek není možná.

Vstupenky do sektoru příznivců hostujícího mužstva je možné zakoupit výhradně v oficiálním předprodeji FC Baník Ostrava.