Domácí vstoupili do utkání poněkud vlažně a v úvodních minutách se těžko prosazovali proti kompaktní obraně hostí. Kladenští navíc nechtěli spoléhat jen na obranu a vystrkovali i růžky v podobě rychlých protiútoků. Od poloviny první půle se však stále více prosazovali domácí a jejich snaha byla ve 33. minutě odměněna vedoucí brankou z kopačky Strnada - 1:0.

Od té doby získali ostravští jakoby klid na své kopačky a jejich převaha byla stále znatelnější. Soupeř se již k ničemu nedostal a tak Řezníkova branka ze 76. minuty definitivně rozhodla utkání - 2:0.

Hosté se po úvodním sympatickém výkonu postupně vytráceli z hřiště a tak si ani v pátém utkání po sobě nepřipisují žádný bodový zisk.

FC Baník Ostrava - SK Kladno 2:0 (1:0)

Branky:  33. M. Strnad, 76. Řezník.

Rozhodčí: Zelinka - Zlámal, Ubias, ŽK: Marek, Neves, Mičola - Szabo.,, Diváci: 5206.

Sestavy:

Ostrava: Baránek - Řezník, Neuwirth, Neves, Tchuř - Lukeš, Marek, Lička - Mičola (88. Wojnar), M. Strnad (81. Kraut), Zeher (58. Varadi).
Kladno: Pavlík - Bartoš, Gross, Procházka, Mráz - Holub, T. Strnad, Szabo (84. Šilhan), Hajník (72. Cigánek) - Zoubele, Tatanašvili (72. Klinka).