CFR Kluž - Sparta Praha 2:3 (1:2)

Branky: 25. Traoré, 90+1. Dubarbier - 6. a 13. Holenda, 90.+5 Wilfried.

Rozhodčí: Selcuk - Erdinc, Emre (všichni Tur.) ŽK: Muresan, Cadú, Mara - Kucka, Řepka.ČK: 64. Muresan, 88. Mara. Diváci: 12.500.

Sestava Kluž: Nuno Claro - Tony, Cadú, Alcantara, Panin - Juan Culio, Peralta, Muresan, Deac (63. Mara) - Nei (83. Bus), Traoré.

Sestava Sparta: Blažek - Kušnír, Hubník, Řepka, Pamič - Žofčák, Vacek, Kucka, Zeman - Holenda (74. Kadlec), Wilfried. Trenér: Chovanec.

Zajímavé utkání bylo vidění v Kluži. Sparťané se po dvou rychlých brankách Holendy dostali do cenného dvoubrankového vedení. Domácí však díky brance Traorého do poločasu snížili - 1:2.

V 64. minutě byl vyloučen Muresan a vše hrálo Spartě do karet. Zvláště, když Muresana následoval v 88. minutě domácí Mara a Kluž hrála v devíti. I přesto však dokázali domácí v 91. minutě srovnat na 2:2. Hned o minutu později měla devítka statečných další tutovou příležitost a senzace mohla být na světě.

Pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo i v tomto utkání. Kluž svou šanci nevyužila, naopak na druhé straně se prosadil z hraniční pozice Bony Wilfried a trefil tak v infarktovém závěru Spartě všechny tři body.