SK Slavia Praha - Valencia CF 2:2 (0:1)

Branky: 79. Janda, 82. Grajciar - 22. Joaquín z pen, 47. Maduro.

Rozhodčí: Moen - Larsen, Wiken (všichni Nor.). ŽK: Šenkeřík, Trapp, Grajciar, Šmicer - Pablo, Mathieu, del Horno, Baraja. ČK: 48. Šenkeřík - 90.+3 Baraja. Diváci: 10.624.

Sestava Slavia: Romanovs (28. Vaniak) - Krajčík, Čelůstka, Vomáčka, Hubáček - Grajciar (86. Šmicer), Trapp, Suchý, Hloušek - Šenkeřík, Naumov (46. Janda). Trenér: Jarolím.

Sestava Valencie: Moyá - Bruno, Navarro, Maduro, Mathieu (70. Del Horno)- Baraja, Marchena - Joaquín, Silva (58. Pablo), Mata (64. Alba) - Žigič. Trenér: Emery.

Po cenné remíze 1:1 ve Španělsku přivítali Slávisté svého věhlasného soupeře tentokrát doma v Edenu, kde se jim však v poslední době přestalo dařit.

I v tomto utkání to vypadalo na další porážku. Hosté hráli chytře a Slavii k ničemu nepouštěli. Ve 22. minutě proměnil penaltu nekompromisní ranou pod břevno Joaquín. O chvíli později se opět zranil gólman Romanovs, kterého vystřídal Vaniak.

Toho ve druhém poločase přivítal nádhernou střelou do šibenice Maduro a hosté vedli 0:2. Když o pár vteřin později uviděl červenou kartu Šenkeřík, zdálo se být rozhodnuto. Jenže nebylo.

Slavia zničehonic po rohu snížila Jandou na 1:2 a o pouhé tři minuty později domácí rychle rozehráli akci, na konci které stál Grajciar - 2:2. V závěru utkání byl poté vyloučen i hostující Baraja a utkání tak skončilo opět remízou na skóre i na vyloučené.