"Ústecký kraj tak v příštím roce ušetří proti letošku za dodávky elektřiny do veškerých objektů, které spravuje, přes 16 milionů korun," řekl člen představenstva CENTROPOL ENERGY Lukáš Pokrupa. Dodal, že CENTROPOL ENERGY bude dodávat pro více než 500 odběrných míst, které spadají pod Ústecký kraj. Celková dodávka elektřiny v příštím roce bude 24GWh.

Ještě v letošním roce chce CENTROPOL ENERGY využít možnost dodávat svým zákazníkům vedle elektřiny také zemní plyn. "Využijeme tím tak synergie a našim stávajícím i novým zákazníkům budeme moci dodat obě nejdůležitější energie, elektřinu a zemní plyn," uvedl Lukáš Pokrupa. Dodal, že CENTROPOL ENERGY připravovala vstup na trh od začátku letošního roku.

CENTROPOL ENERGY patří k předním českým nezávislým obchodníkům s elektřinou. V prvním pololetí letošního roku firma meziročně zvýšila prodeje elektřiny více než trojnásobně. CENTROPOL ENERGY dlouhodobě prosazuje strategii garance nejnižší ceny pro zákazníky připojené z nízkého napětí. Firma dodává elektřinu více než 15.000 zákazníků, především malým a středním podnikům a státní správě a samosprávě.

O firmě:

CENTROPOL ENERGY a.s. patří k předním obchodníkům na domácím trhu s elektrickou energií. Elektřinu dodává více než 15.000 zákazníků, především středním podnikům. Mezi zákazníky společnosti patří například Nemocnice Blansko, město Varnsdorf, FIRO-tour, prodejny OKAY, lékárny LOYD, síť drogerií TETA či Krajský úřad Ústeckého kraje. Letos společnost počítá s navýšením odběrných míst na 20.000 při tržbách přes miliardu korun.