FK Živanice - FK Baumit Jablonec 3:6 (3:2)

Domácí Živanice, které ve 2. kole pokořily prvoligovou Mladou Boleslav a následně i druholigové Vítkovice, favorita z Jablonce dokonale zaskočily a po třech brankách vedly v poločase duelu Ondrášovka Cupu nad vedoucím celkem prvoligové tabulky 3:2. Jablonec však ve druhém poločase nakonec zabral a čtyřmi góly během dvaceti minut otočil vývoj utkání, vyhrál vysoko 6:3 a postupuje tak do dalšího kola.

Branky: 3. Mergant, 23. Holub, 27. Vrba - 25. a 81. Lafata, 22. Kovařík, 61. Vukovič, 67. Pavlík z pen., 73. Krejčí. Rozhodčí: Paták - Filípek, Koval. Diváci: 1185.

Sestava Jablonce: Frydrych - Farkaš (60. Loučka), Krejčí, Pavlík, Jablonský - Michálek (46. Čížek), Valenta, Šisler, Kovařík - Vukovič, Lafata. Trenér: Komňacký.

Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:2 (1:1)

Branky: 12. Kaufman - 23. Papoušek, 49. Blažek. Rozhodčí: R. Hrubeš - Teuber, Štěrba. ŽK: Kaufman - Dejmek, Gecov, Polák, Hauzr, Blažek. Diváci: 2268.

Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Bartek - Janek (82. Růžička), Štohanzl, Dian, Hašek - Ibragimov (59. Škoda), Kaufman (71. Zelenka). Trenér: Hoftych.

Liberec: Hauzr - Gebre Selassie, Dejmek, Polák, Vulin - Kerič, Gecov, Papoušek (71. Purič), Liška - Nezmar (84. Krbeček), Blažek (89. Frejlach). Trenér: Škorpil.

SK Kladno - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)

Branky: 2. Ševinský, 54. Petržela, 65. Rezek z pen. Rozhodčí: Jílek - Večeřa, Urban. ČK: 65. Broschinský (Kladno). Diváci: 625.

Kladno: Kostolanský - Broschinský, Procházka, Samek, Hajník - Moravec (68. Rada), Hlava, Holub (46. T. Mašanský), Cigánek - Zachariáš (60. Zoubele), Šilhan. Trenér: Hřídel.

Plzeň: Ticháček - Ševinský, Bystroň, Navrátil, Limberský - Petržela (74. Jiráček), Kolář, Rýdel, Rajtoral (59. Střihavka) - Rezek, Bakoš (81. Mlika). Trenér: Vrba.

FK Příbram - FC Baník Ostrava 2:0 (1:0)

Branky: 14. Videgla, 55. Pilík z pen. Rozhodčí: Hrubeš - Mencl, Kovařík. Diváci: 1026.

Příbram: Krbeček - Šmejkal, Müller, Štochl, Pleško - Klesa, Schneider (78. Tarczal), Videgla, T. Pilík (68. Nohýnek) - Rodriguez, Cafú (58. Dort). Trenér: Marko.

Ostrava: Baránek - Tchuř, Neuwirth, Neves, Tomašák - Lukeš, Marek, Lička - Mičola, Strnad (46. Zeher), Varadi (68. Kraut). Trenér: Koubek.

FC Hradec Králové - FK Teplice 1:2 (1:2)

Branky: 14. Černý - 25. a 39. Klein. Rozhodčí: Kocourek - Lhoták, Hojsík. Diváci: 2254.

Hradec: Šimon - Karal, Wozniak, Němeček - Fischer (53. Pacák), Pilař, Hochmeister (74. Němeček), Poděbradský, Janoušek - Černý (62. Rezek), Dorotík. Trenér: Kotal.

Teplice: Slavík - Vidlička, Lukáš, Smejkal, Matula - Verbíř, Ljevakovič, Klein, Vachoušek (81. Gašparík) - Mahmutovič (90. Šollar), Elsamni (43. Kalivoda). Trenér: Plíšek.