CCM SATUM CZECH Jistebník „B“ – Agromeli Brno 3:3 (2:0)

Jistebničtí mladíci se soupeře nezalekli a začali velmi aktivně. Tým poskládaný vlastních odchovanců Jistebníku a Mikesky poprvé pod jistebnickou vlajkou vedl Patrik Mičkal a svým svěřencům naordinoval chuť po vítězství a útočném futsalu. Hosté se pomaličku probouzeli a než se vzbudili, byl konec poločasu. Bohužel pro ně však museli během první půle dvakrát sklapnout podpatky před rychlými nájezdy domácích hráčů. Nejdříve Filip Nebor, který už odehrál několik utkání v A-týmu, si ve 14. min. vyrazil na výlet a svoji šanci zoči voči gólmanovi hostí proměnil - 1:0. Za tři minuty později ho napodobil dalším zkušenějších, Vašek Potůček, který svůj výjezd sice nadvakrát, ale nakonec úspěšně zakončil - 2:0. Další šance na obou stranách zmařili buď gólmani nebo sami nepřesní střelci a tak se šlo do šatny veseleji našim mladíkům.

Nezkušenost týmu se projevila hned na začátku druhé půle, když Tůma dvakrát vyběhnul s domácí obranou a po čtyřech minutách druhého poločasu byl stav 2:2. Prvního gól můžeme připsat na vrub domácího brankáře, kterému míč propadl rukama až na naho číhajícího Tůmy a ten se z metru nemýlí. Další branku Tůma vstřelil po krásné individuální akci, kdy si položil na zem bránícího hráče i gólmana a opět mohl poslat míč do prázdné branky. Hra měla velmi rychlé tempo, obě strany se snažili vstřelit více branek než soupeř a tak se šance střídaly před oběma brankami. Jednu z těch domácích využil Slavík, který bombou propálil vše, co mu stálo v cestě a strhnul tak vedení na stranu domácích – 3:2. Ti dřeli, bojovali a byli úspěšní až do poslední čtvrtminuty utkání, kdy si kalich hořkosti musel do dna dopít domácí brankář. Ten v době, kdy do konce utkání zbývalo 12 s úspěšně zneškodnil střelu hostí a chtěl dlouhým výkopem poslat míč do prázdné svatyně soupeře, když ten se snažil v pěti hráčích srovnat stav utkání. Bohužel do výkopu mu vložil nohu brněnský Vrána a odražený míč dohopsal až za brankovou čáru 3:3. Tím taky podepsal střelecký účet tohoto zápasu a Šablaturu tak odsoudil do role – BOREC NA KONEC.

Branky: 14. Nebor Filip (Blahut Jan), 17. Potůček Václav (Slavík Jaroslav), 35. Slavík Jaroslav (Vojtek Michal) - 22. Tůma Martin (Vrána Aleš), 24. Tůma Martin (Vrána Aleš), 40. Vrána Aleš

CCM SATUM CZECH Jistebník "B": Šablatura Jan, Dička Tibor, Nebor Filip, Sedlář Dominik, Miškev Jan, Opálka Petr, Kroupa Jiří, Blahut Jan, Slavík Jaroslav, Vojtek Michal, Potůček Václav, Bláha Martin
Trenér: Mičkal Patrik

Agromeli Brno: Večeřa Václav, Novák Josef, Potáček Martin, Augustin Tomáš, Vrána Aleš, Novák Jakub, Tůma Martin, Popek Pavel, Nedělník Jiří
Trenér: Táborský