Bez nároku na honorář se v úterý odpoledne na pódiu vystřídaly kapely Endy Moon Band, Žamboši, Léžerně a vleže, Jasénka, Šimon band či Veselá bída s Františkem Segradem. Nechyběla ani řada hostů z připravovaného muzikálu autorské dvojice Hapky a Horáčka Kudykam, v němž si zazpívá i Segrado. Mezi nimi například zpěvák Ondřej Ruml známý z X faktoru, držitelka Thálie Petra Hřebíčková, dále Marek Holý nebo Jan Sklenář.

"Výtěžek z akce bude v nejbližších dnech předán starostkou města Květoslavou Othovou společně se zástupci umělců a rádia Valašsko do rukou vedení postižené obce," uvedla Stejskalová.

Pokud někdo nepřišel na tuto benefici a rád by podpořil obce postižené povodněmi, do konce srpna probíhá veřejná sbírka vsetínské radnice na pomoc obcím z nejbližších regionů, v nichž voda napáchala milionové škody. Lidé tak mohou stále posílat své příspěvky na povodňové konto 46264626/0300 nebo je mohou vkládat do kasiček rozmístěných v budovách městského úřadu na Svárově a na ulici Mostecké, v městských lázních a informačním centru Masarykovy veřejné knihovny.