"Náš cíl není kopírování sebe sama. Bio Oko by mělo vstoupit do nové éry s novou energií. Mělo by se stát svébytným kinem obohacujícím kulturní pestrost nejen sousedství Prahy 7, ale Prahy jako celku. Připravujeme několik programových bloků, které budou mít českou premiéru a pro jejich realizaci jsme si vybrali právě bio OKO. Doufám, že tím potěšíme diváky v co největším počtu," dodal Šebesta.

Kino Bio Oko od července nepromítá a městská část hledala dočasného provozovatele. V listopadu chce Praha 7 vypsat výběrové řízení, ve kterém vybere dlouhodobého provozovatele. Není vyloučeno, že jím nezůstane nový dočasný provozovatel.

Koncem roku 1939 byla dokončena stavba komplexu obytných budov mezi ulicemi Milady Horákové, Františka Křížka a Heřmanovou. Funkcionalistický obytný dům s kinem navrhli architekti Jaroslav Stockar-Bernkopf a Josef Šolc. Při stavbě využili nejmodernější a často unikátní stavební postupy té doby, díky čemu objekt dodnes patří mezi významné pražské funkcionalistické stavby. Kino je členem Asociace českých filmových klubů (AČFK).