Při dechové zkoušce před nádražím nadýchala podle slov brněnské policejní mluvčí Andrey Procházkové 2,19 promile alkoholu. "Na ulici zároveň zmateně vykřikovala a sprostě nadávala. Před policejní hlídkou si sundala spodní prádlo, do kterého začala kopat. V návalu agrese policistům sdělila, že ji měl znásilnit muž tmavší pleti, kterého ale nedokázala popsat," sdělila podrobnosti incidentu Procházková.

V okamžiku, kdy k nádraží dorazila kriminálka, žena přestala podle slov mluvčí s policisty komunikovat, a nakonec kriminalistům řekla, že nic hlásit nechce. "Ve tři hodiny ráno žena opět kontaktovala policii s tím, že chce znásilnění oznámit. Na služebně se ovšem celé dějství znovu opakovalo. Žena začala být vulgární, agresivní, nechtěla nic oznamovat a chtěla jít domů. Policisté ji proto raději převezli do krizového centra do nemocnice," řekla Procházková.

Naposledy žena přišla své znásilnění, již střízlivá, oznámit v úterý. "Podala trestní oznámení a kriminalisté nyní celou událost prověřují a zjišťují další okolnosti případu," řekla Procházková.