Do vedení mohli jít jako první Švýcaři, Martschini ale blafákem Mrázka v brance nepřelstil. Stejný hráč pak nedokázal překonat českého gólmana ani o pět minut později. Domácí mohli udeřit v závěru třetiny, Culek ale na Meiliho v početní výhodě nevyzrál.

Ve 25. minutě byli Češi ke gólu už hodně blízko, liberecký útočník Filippi zacílil v přečíslení do brankové konstrukce. Posléze neuspěli se svými pokusy ani Pacanda s Culkem. Čeští hráči byli v náporu, úvodní branku však neobstarali ani Kindl s Culkem. Druhý jmenovaný trefil v závěru druhé dvacetiminutovky další tyč.

Čeští hokejisté se dočkali gólu až na začátku závěrečné části. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Filippi a poslal domácí tým do vedení. Brzy nato ale mohlo být srovnáno, Vermin uháněl zcela sám na brankáře Mrázka, ten ho však vychytal.

V 52. minutě měl na hokejce vyrovnání také Lammer, ani on ale puk do klece nedopravil. Svěřenci Jiřího Kopeckého se uklidňující trefy dočkali tři minuty před koncem po zásahu Kindla. Více branek už diváci neviděli. Gólman Petr Mrázek tak udržel čisté konto až do konce, český národní tým zdolal Švýcarsko 2:0.