Tvůrci představení udělali v Posedlosti i několik změn v choreografii, hudbě a doplnili inscenaci o nový světelný design. Obnovená premiéra proběhne v Divadle v Celetné, kde je Posedlost na programu také 14., 15. a 16. září. Diváci mohou inscenaci navštívit až do konce roku 2009.

Na podzim mohou inscenaci zhlédnout i diváci v Českých Budějovicích a Ostravě. "Rozhodl jsem se pozměnit některé choreografie tak, aby v nich ještě více vynikl samotný příběh našeho představení," řekl autor choreografie Petr Čadek.

Režisér Petr Serge Butko, který v Posedlosti nově alternuje Luboše Veselého, řekl: "Posedlost není čistě taneční představení, je to činohra s tanečními čísly. Divadelní prostor byl pro nás výzvou, tentokrát je představení určené jinému publiku."

V Posedlosti vedle Luboše Veselého a Petera Serge Butka hraje a tančí Martin Hofmann. "Posedlost je pro mě jedno z velmi náročných představení. Během večera musím zdolávat spoustu překážek, technických i fyzických. Není to představení, které stojí takzvaně pevně na nohou. Svojí křehkostí nás nutí balancovat, a to je to nejvzrušivější, co na divadle může být," uvedla Tatiana Vilhelmová.

Režisér Peter Butko na divadelní jeviště prostřednictvím tance a dialogů převedl příběh milostného páru z minulého století, jehož představitelé balancují mezi vášní a zklamáním. Spojujícím elementem jejich osobností je posedlost, která může mít nejrůznější podoby. Hrdinové tak neustále touží po víře, lásce i přítomnosti partnera.

Vilhelmová a Čadek společně vystupovali v taneční show StarDance, kterou uvedla Česká televize. Divadelní představení je pro herečkou příležitostí, kde může uplatnit své pohybové dovednosti, které si osvojila během natáčení televizního pořadu.

Inscenace Posedlost kombinuje prvky klasického i latinskoamerického tance. Pro inscenaci je důležitá také hudba, kterou obstará klavírista a DJ se svými syntezátory.