Nejnovější dobrodružství Harryho Pottera si o víkendu nenechalo ujít 31 731 diváků a jeho tržby tak stouply o dalších 3 504 373 korun. Film v českých kinech zaznamenal nejlepší start z celé série. Ačkoliv jeho návštěvnost s každým týdnem výrazně klesá, stále v české distribuci nenašel konkurenta, který by jej o prvenství v žebříčku připravil. Rodinný snímek Harry Potter a Princ dvojí krve dosud v českých kinech zhlédlo téměř půl milionu diváků a jeho tržby dosahují 58 milionů korun.

Převážně dětskému publiku je určen i animovaný film Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, který se drží na druhém místě. O uplynulém víkendu jej vyhledalo 24 122 diváků, kteří za vstupenky utratili 3 366 116 korun. Třetí příhody oblíbených prehistorických zvířat mají po šesti týdnech na kontě 526 tisíc diváků a nejnovější Harry Potter na něj stále ztrácí 38 tisíc prodaných vstupenek.

Třetí pozice patří kontroverzní komedii Bruno, jejíž návštěvnost dosáhla 12 039 diváků a tržby 1 611 500 korun. Nejnovější počin komika Sachy Barona Cohena však zdaleka nedosahuje úspěchu jeho filmu Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národa z roku 2006.

Česká komedie z prostředí golfu s názvem Veni, vidi, vici během svého premiérového týdne skončila na čtvrtém místě. Snímek lákající diváky na tváře z titulních stran bulvárních magazínů zhlédlo 9 235 diváků a jeho tržby dosáhly 1 215 190 korun, což zdaleka nedosahuje očekávání producentů. Návštěvnost filmu Veni, vidi, vici je důkazem toho, že diváci v poslední době českým titulům příliš nedůvěřují. S velmi nízkým zájmem se v kinech setkal i horor T.M.A. nebo tragikomedie Operace Dunaj, která vznikla v polské koprodukci.

První pětici nejnavštěvovanějších titulů uzavírá thriller Proroctví, v němž Nicolas Cage dešifruje blížící se termín konce světa. Film během svého druhého distribučního víkendu zaznamenal návštěvnost 7 730 diváků a tržby ve výši 1 052 293 korun.