"Strážníci a policisté také zajistí bezpečnost a plynulost silničního provozu na přilehlých komunikacích. V ohraničeném areálu s tribunou bude přítomno na 200 pořadatelů," řekla Eva Miklíková.

Pořadatelé očekávají účast nejméně 40 tisíc diváků. Brána areálu se pravděpodobně otevře od 16 hodin a předpokládaný konec je ve 23 hodin. "Do prostoru ohraničeného areálu se nebudou smět vnášet zbraně, fotoaparáty, kamery, ale ani deštníky či láhve s vodou," doplnila Eva Miklíková.

K areálu se lidé dostanou po dvou přístupových cestách od stanice metra Chodov a Opatov. První povede ze stanice metra Chodov po ulici Roztylská. Zde bude levá strana vozovky ve dvou jízdních pruzích uzavřena a určena pro chodce, ve dvou zbylých pruzích pojedou obousměrně auta.

V ulici Chilská bude ve směru od stanice metra Opatov uzavřena pravá strana vozovky, která bude určena pro chodce, auta pojedou levou stranou vozovky v obou směrech. V těchto místech bude omezen vjezd a výjezd ze sídliště Jižní Město.

Policie v této souvislosti doporučuje návštěvníkům akce, aby cestu k pódiu zvolili spíše ulicí Roztylská. "To bude hlavní trasa, je širší a pro chodce bezpečnější. Parkovací kapacity jsou velmi omezené. Přednost budou mít rezidenti a ti, kteří se vejdou na odstavná parkoviště. Na koho místo nezbude, bude strážníky městské policie odkloněn zpět na dálnici ve směru z Prahy," sdělila mluvčí pražské policie. Výhodnější bude cestovat městskou hromadnou dopravou, kde bude jako jízdenka platit vstupenka na koncert.