Pyrotechnická a laserová show divákům představí obrazové kompozice, které se odehrají ve výšce 500 metrů nad zemí. Na festivalu své umění předvede společnost FLASH Barrandov SFX, která triumfovala na světovém ohňostrojovém festivalu v Cannes a patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. Show navíc podbarví výpravné laserové efekty.

Ohňostroje bude doprovázet hudba z největších filmových hitů. Jednotlivé efekty tak budou načasovány tak, aby korespondovaly s melodiemi, které zazněly ve Hvězdných válkách, Pirátech z Karibiku nebo akční sérii o agentu Jamesi Bondovi. Vyvrcholením pyrotechnického představení bude pasáž věnována fantasy sérii o Harrym Potterovi, při níž se na noční obloze odehraje kouzelnická show.

Pyro Music Laser Fest se návštěvníkům otevře již v 16 hodin, kdy bude ve Velké Chuchli připraven doprovodný hudební program. Čekání do setmění tak divákům zpříjemní kapely Děda Mládek Illegal Band, Tam Tam Orchestra nebo Support Lesbiens. Ze Slovenska dorazí zpěvačka Katarína Knechtová, která se proslavila v kapele Peha. Samotná ohňostrojová show odstartuje o půl deváté.

Vstupenky na zábavné rozloučení s prázdninami pro celou rodinu lze zakoupit v síti Ticketpro v cenovém rozmezí 290 - 890 korun.