"Pozvali jsme více hostů, ale někteří nakonec odřekli svou účast. Teď to vypadá, že na obřad dorazí kolem 140 hostů. Oběd pro rodinu je naplánován pro 46 lidí a na večerní párty bude kolem 120 kamarádů," uvedla Lucie Váchová, jejíž svatba proběhne na veřejně přístupném zámku poblíž Plzně. Konkrétní místo, kde se uskuteční svatební obřad, nechtěla modelka prozradit kvůli zvýšenému zájmu médií a veřejnosti.

Modelka přespí ze čtvrtka na pátek ve své rodné Příbrami, zatímco její budoucí manžel David Křížek zůstane v Plzni. Již v brzkých ranních hodinách zkrášlí nevěstu kadeřnice a vizážistka. Dvojice se setká po 11. hodině na zámku, kde vypukne od 12 hodin slavnostní obřad. Poté čeká svatebčany focení a oběd pro rodinu, svědky a nejbližší přátele v Plzni.

"Od soboty do úterý budeme s manželem na Lipně a v Českém Krumlově, kde to máme rádi. Ve středu odlétáme na svatební cestu," prohlásila Váchová a dodala: "Svatební cestu jsme dlouho vybírali. Jsme zastánci exotických míst, ale to teď vzhledem k počasí není možné. Tak jsme se rozhodli, že nepojedeme nikam daleko, ale do nějakého luxusního rezortu, kde si odpočineme." Volba padla nakonec na Spojené arabské emiráty, kde stráví novomanželé osm dní.

Miss České republiky roku 2003 pohovořila také o mateřství: "Ještě studuju, takže během následujících dvou let miminko neplánujeme. Mám před sebou ještě dva roky studií, ale pak doufám, že počneme miminko," prozradila nastávající nevěsta.