Snímky Tomáše Vorla byly uvedeny v místech, k nimž má režisér blízký vztah. V okolí významné pražské architektonické památky totiž v minulosti natáčel svůj film Kamenný most. Návštěvníci doprovodné akce festivalu Fresh Film Fest mohli zhlédnout snímky z počátku Vorlovy kariéry, která sahá do roku 1978. Na programu budou jeho krátkometrážní filmy Zákon samurajů, Kašpárek, To můj Láďa, Rychlé šípy, Dáreček a Dobrá, slaďoučká.

Studentské filmy Tomáše Vorla jsou pro diváky zajímavé taky tím, že v nich své první role ztvárnili herci jako David Vávra, Jitka Asterová, Milan Šteindler nebo Eva Holubová. V současné době režisér dokončuje svou nejnovější komedii Ulovit miliardáře, která dorazí 1. října do kin.

Série procházek s filmovými projekcemi se letos uskuteční ještě třikrát. Netradiční zážitek si vedle obyvatel Prahy (27. srpna) budou moci dopřát i příznivci filmového umění v Ostravě (3. září) a Brně (17. září). Pražská Fresh Film Walk se snímky Tomáše Vorla je poslední pozvánkou na mezinárodní festival studentských filmů a debutů Fresh Film Fest, jehož šestý ročník se odehraje ve dnech 12. až 16. srpna v Karlových Varech.