Jones zavítá do Prahy v rámci svého podzimního evropského turné. Hudebník bude na koncertní šňůře propagovat svoje aktuální album nazvané 24 Hours, které se na hudebním trhu objevilo v uplynulém roce a zaznamenalo pozitivní ohlasy od posluchačů i kritiků.

Slavný zpěvák koncertuje v srpnu ve Spojených státech amerických a aktuálně ho čeká 13 vystoupení v Las Vegas, dále v Los Angeles, San Franciscu nebo v Renu. Od 20. září se přesune do finských Helsinek, kde zahájí evropskou část svého turné. Dále se na něj mohou těšit fanoušci v Oslu, Vídni, Frankfurtu, Cardiffu, Manchesteru, Londýně, Curychu, Paříži, Budapešti, Dublinu a v dalších metropolích.

Vstupenky na pražský koncert je možné zakoupit od 5. srpna v rozmezí od 990 do 1990 korun. Jones se v České republice představí podruhé.

Tom Jones patří mezi zásadní hudebníky 20. století a za svou více než čtyřicetiletou kariéru prodal přes 100 milionů kopií svých desek. V jeho diskografii nalezneme více než 20 alb, mezi která patří Tom, The Body and Soul of Tom Jones, What a Night, Don't Let Our Dreams Die Young, At This Moment a další. Na svém kontě má řadu hitů, například It's Not Unusual, Green Green Grass of Home, I'm Coming Home, Till, A Boy From Nowhere, Burning Down the House nebo Sex Bomb.