Zlínští hokejisté získali rozhodující náskok už během první třetiny, kterou vyhráli 4:1. Ve druhé dvacetiminutovce přidali další čtyři zásahy a poté si už jen hlídali nečekaně vysokou výhru. Dvěma trefami se blýskl kanonýr Jaroslav Balaštík, premiérový zásah ve zlínském dresu si připsal slovenský forvard Peter Sivák. Za domácí celek skórovali pouze Jan Peterek a v poslední minutě Tomáš Malec.

Tipsport Hockey Cup, skupina D - 1. kolo:

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 2:9 (1:4, 0:4, 1:1)
Branky: 17. Peterek (Cartelli), 60. Malec (Tomas) - 10. Leška (Bořuta), 14. Balaštík (Rachůnek, Bořuta), 15. Köhler (Nosek), 18. Kubiš, 25. Balaštík (Rachůnek), 31. F. Čech, 39. Míka, 39. Sivák (Mokrejš), 57. Rachůnek (Balaštík, Štůrala).

Sestavy:
Třinec: Duba - Hrabal, Výtisk, Cartelli, Malec, Lojek, Andersons, Bobček, Rangl - Balej, Polanský, Tomas - D. Květoň, Peterek, M. Růžička - Martynek, V. Polák, Hampl - Kanko, O. Fiala, Kútny.
Zlín: Štůrala - Švrček, Bořuta, Nosek, Lučka, Míka, Kučný, Matula, Galvas - Balaštík, Leška, Rachůnek - Důras, Kollár, Köhler - Kubiš, Vlach, Sivák - Mokrejš, Matějka, F. Čech.