Oficiální program vypukne již ve 13 hodin, kdy na pódium dorazí berounská skupina Black Hill. Po jejím třicetiminutovém vystoupení se divákům představí kapela The Joint, po které bude následovat koncert romské formace Bengas. Jejich repertoár tvoří čardáše, romské písně, balkánský folklór, arabské a španělské rytmy, ale i vlastní skladby. Po 16. hodině se mohou návštěvníci těšit na skupiny -123 minut a Santy y su Marabú. Posledně jmenovaná formace zahraje mix latinských a kubánských rytmů a bude příjemným zpestřením festivalového programu.

Příznivce hiphopu čeká vystoupení kapely Orikoule, kterou tvoří Orion a James Cole. Skladatel a textař Michal Hrůza představí spolu se svou Kapelou Hrůzy hity jako Bílá velryba, Píseň kovbojská, 1+1 nebo Zejtra mám. Ve 21.30 přivítají fanoušci skupinu Chinaski v čele se zpěvákem Michalem Malátným a festival zakončí o půlnoci slovenští Polemic.

Pořadatelé připravili pro návštěvníky festivalu zajímavý bonus. Prvních tisíc diváků obdrží při vstupu do areálu DVD s živým koncertem Mig 21& LELEK Orchestra.