Kampaň odstartuje v úterý na jižní Moravě v Úrazové nemocnici Brno. "Náklady na kampaň jsou srovnatelné s čísly z minulých voleb do Poslanecké sněmovny," řekl Tvrdík. Konkrétní číslo ale nechtěl prozradit. "Za náš program se jako ODS nestydíme. Hodně nás bude zajímat to, co bude Topolánek říkat lidem," dodal Tvrdík.

Na webu je k dispozici formulář, pomocí kterého můžete návštěvník internetových stránek odeslat dotaz jednotlivým lídrům nebo podnět k diskusi. "Na každé stránce nového webu bude tlačítko, pomocí kterého se může návštěvník přihlásit a stát se tak sympatizantem ČSSD. Tito lidé jsou pravidelně informování o dění ve straně, připravovaných akcích a významných událostech prostřednictvím našeho on-line magazínu," řekl Tvrdík.

Za klíčovou změnu proti předchozím stránkám považuje Tvrdík rubriku iNews. "Jedná se o plnohodnotné zpravodajství o událostech ze života strany, o probíhající volební kampani nebo o aktivitách našich představitelů a kandidátů," řekl Tvrdík. Předseda strany Jiří Paroubek slibuje, že jejich zpravodajství rozhodně nebude zkreslené. Nejpozději do úterý budou v provozu osobní stránky Paroubka.

V sekci Volby najdou návštěvníci veškeré informace související s nadcházejícími volbami, zejména Program a Opatření ČSSD proti ekonomické a finanční krizi, kalendář akcí a harmonogram setkání s voliči. Informace o představitelích ČSSD budou k dispozici v sekci Naši lidé. V oddělení Naše strana se mohou návštěvníci seznámit s historií strany.

Web bude nabízet také pobavení a rozptýlení. Každý návštěvník si bude moci zdarma stáhnout nejrůznější krátké filmy, od cestopisů, přes animované pohádky až po recepty.