"Uvědomuji si, že bych také mohl u mužstva brzy skončit. To je ve fotbale docela dobře možné už po dvou kolech," prohlásil Robert Žák po prohře s týmem Českých Budějovic 0:2.

"Můj tým zápas odjezdil, hráči podali poctivé výkony, nemůžu jim nic vytýkat. Bohužel jsme selhali v koncovce. Měli jsme ve druhém poločase a zejména v závěru střetnutí velké množství příležitostí, ale neproměnili jsme žádnou. To, co měli Dittrich, Očovan nebo Kincl, by se mělo dávat. Hodně byl v zakončení i Japonec Wakui, který hrál českou ligu vůbec poprvé. Také měl smůlu. Ale o něm bude ještě hodně slyšet," hodnotil utkání kouč FK Bohemians Robert Žák.

Jeho kolega Pavel Tobiáš byl pochopitelně v dobré náladě. "Pro nás byl ten zápas hodně těžký. Dobře jsme věděli, že Bohemka po první prohře doma bude chtít zvítězit za každou cenu. Ale v prvním poločase se nehrál dobrý fotbal. Byly to spíš šachy, taková okoukávací hra. Hodně se to zlepšilo ve druhé půli, když se paradoxně zhoršilo počasí. Pak už to byl fotbal nahoru dolů. Bohemka zápas odbojovala, hrála poctivý fotbal, ale kvalita v zakončení byla na naší straně," prohlásil kouč Dynama České Budějovice.

Velmi smutný byl po zápase brankář domácího mužstva Petr Pižanowski. Chytal I. ligu zhruba po dvou letech. Absolvoval dvě těžké operace, trénoval a potom i hrál v divizních Jirnech. Nyní dostal zase šanci a nedopadlo to dobře. "Jsem velmi zklamaný. Na návrat do I. ligy jsem se strašně těšil, ale naše mužstvo udělalo řadu chyb a neproměňovalo šance. V situacích, v nichž jsem inkasoval dva góly, jsem byl úplně bezmocný. Na Meszárošovu střelu jsem reagoval, ale někdo tečí změnil její směr a už mířila do protipohybu. Zkusil jsem se vrátit a ještě míč zasáhnout, ale nevyrazil jsem ho. Při druhém gólu na mě šel ten mladý kluk úplně sám, obránci nikde. Tak to nebyl moc slavný návrat," konstatoval zkušený Petr Pižanowski.