Trenér Ladislav Škorpil nemohl být po utkání spokojen, přesto našel na hře svého týmu některá pozitiva. "V dnešním světě, který je plný negativismu, mám pro vás jednu pozitivní zprávu: Druhou půli jsme hráli 0:0. V tom je vidět markantní zlepšení. Svým průběhem to byl výjimečný zápas. Naposledy jsme tady vyhráli 4:1 - tenkrát si dávali Mladoboleslavští góly sami, dnes to bylo opačně," řekl novinářům krátce po utkání Škorpil, který posléze analyzoval branky prvního poločasu.

"Na pravém beku nastoupil osmnáctiletý Kelič, který obstál ve Vadúzu, kdy střídal dvacet minut před koncem zraněného Vulina. Bohužel prohrál souboj s Peckou, do jeho psychiky se to promítlo a udělal další hrubku. Třetí gól byl z naší strany pofiderní pokus o ofsajd, kdy naši hráči mávají rukama a nehrají. Čtvrtý gól byl skrz nohy Zlámala. Druhá půle už byla lepší, mohli jsme se dostat i k nějaké brance," doplnil lodivod Slovanu.

Liberecký kouč si nemyslí, že by porážka 1:4 zanechala na týmu psychické stopy před čtvrteční odvetou 3. předkola Evropské ligy proti Vadúzu. "Mužstvo jsme z poloviny obměnili, pět hráčů bylo ze základu z Vadúzu, pět jich bylo venku," dodal Škorpil.

Spokojen byl naopak po utkání mladoboleslavský kouč Dušan Uhrin. "Chtěli jsme do zápasu vstoupit aktivně, což se nám povedlo. Chtěli jsme být důrazní a hrát rychle hned od začátku, protože Liberec měl v nohách čtvrteční pohárový duel. Povedlo se. Než se soupeř rozehrál, dostal dvě branky. Zařadil jsem do základní sestavy Pecku, protože na tréninku vypadal nejlépe z útočníků. Liberec se ve druhém poločase rozběhal, druhá půle byla zcela vyrovnaná. Vyhráli jsme doma, nic to ale neznamená, jedeme nyní ven a budeme se soustředit na další zápas," řekl Uhrin.