Ačkoli v 1. kole ani jeden z týmů nebodoval naplno, úvodním minutám souboje outsiderů fotbalové ligy kralovaly oba celky. První přímá střela na bránu přišla až ve 12. minutě, kdy Huňa provětral rukavice kladenského gólmana Pavlíka střelou zpoza pokutového území. Velkou šanci si ve 23. minutě připravil Tatanašvili, který si naskočil na Szabův centr a hlavičkou jen těsně minul branku. Chvíli nato jej v příbramském dresu napodobil stoper Müller, ale ani on nedokázal rozvlnit síť za Pavlíkem.

Před poločasem se nad kladenským stadionem strhla bouřka s průtrží mračen a když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou do kabin smírně, nacentroval příbramský Filip Dort do pokutového území a osamocený kanonýr Huňa se hlavou nemýlil - 0:1.

Z rozhodnutí hlavního sudího se vzhledem ke krupobití protáhla poločasová přestávka z patnácti minut na celou půlhodinu. Před začátkem druhé půle se rozhodčí dokonce radili, zda zápas neodložit, ale po zhodnocení kvality podmáčeného trávníku usoudili, že se bude pokračovat.

Kaluže, které zůstaly před pokutovým územím Příbrami, hostům na začátku druhé půle výrazně pomáhaly rozbíjet snahy domácích o vyrovnání. Kladno proto přeneslo hru do vzduchu a po centrech do šestnáctky se postupně ve velkých šancích ocitli Strnad, Šilhan a Zoubele, který dokonce trefil tyč.

Když už viselo vyrovnání na vlásku, minutu před koncem utekli domácí obraně Tarczal s Dos Santosem a mladý Brazilec rozhodl o vítězství Příbrami 2:0.