„Měli jsme spoustu šancí v celém utkání. Ať v naší početní výhodě, tak při hře deset na deset,“ litoval domácí kouč Zdeněk Psotka. „Měli jsme standardní situace, střely zdálky i dobré centry, Ordoš trefil břevno,“ připomněl. Ve druhém poločase už byla hra rozkouskovaná, ale měli jsme několik standardních situací, které jsme měli vyřešit gólově,“ dodal.

Ve čtvrtečním výborném pohárovém představení ve Skotsku jako by Sigma vyplýtvala všechen střelný prach. „Nemyslím si, že by nám docházely síly, spíš to bylo způsobeno tím abnormálně teplým a dusným počasím. Přesto se hrál oboustranně výborný fotbal,“ upozornil Psotka.

Ostravský kouč Miroslav Koubek si stěžoval především na vyloučení obránce Nevese. „To bylo naprosto skandální. Stejně jako v prvním kole červená karta našeho útočníka Krauta. Dnes dostal Neves první žlutou za otázku, proč písknul rozhodčí faul, druhou pak za faul ze strany. To na červenou rozhodně nebylo,“ zlobil se Koubek. „Ale prokázali jsme ohromnou bojovnost a pracovitost a odehráli dobrý zápas. Měli jsme někdy i štěstí, ale to jsme si zasloužili,“ dodal Koubek.