Od utkání na vylidněném Strahově se fotbalové zázraky nečekaly a svou úrovní také nenadchlo. Domácí tým byl aktivnější, hosté však často podnikali protiútoky a byli také nebezpečnější při standardních situacích. První vzrušivější moment však přišel až ve 28. minutě, kdy záložník Bohemians Podaný ve výborné pozici nedosáhl hlavou na centr Dittricha ze hry. Zásadní okamžik přišel ve 33. minutě, kdy slovenský útočník hostí Meszároš vystřelil ze 17 metrů a proti tečované střele byl brankář Pižanowski bezmocný. Na míč si sáhl a od jeho ruky se míč odrazil do sítě. Domácí odpověděl jenom dělovkou obránce Macháčka, kterou Kučera vyrazil.

Po přestávce hlavní rozhodčí zápasu Dagmar Damková odložila zahájení druhého poločasu kvůli tomu, že začalo silně pršet, nebe je křižováno blesky a tudíž vyhodnotila situaci jako nebezpečnou. Odvolala oba týmy z hrací plochy a určila první odklad zahájení hry o deset minut. Po této pauze dala znovu pokyn ke hře, ale za stálého deště neměly oba týmy právě idylické podmínky ke hře.

Přesto se tým Bohemians výrazně zlepšil. Snažil se vyvíjet tlak, ale centry do šestnáctky většinou s jistotou likvidoval brankář Kučera nebo stopeři. První příležitost k vyrovnání měl v 74. minutě střídající Japonec Hidetoshi Wakui, ale jeho hlavička šla těsně nad. Japonský útočník byl největším oživením zápasu, snažil se o zakončení v každé možné chvíli. Jeho další hlavičku v 80. minutě Kučera chytil. V 84. minutě se ve vyložené šanci ocitl Kincl, zaváhal však, nevystřelil a poslal přihrávku nabíhajícímu Wakuimu. Tomu chyběla delší špička kopačky, aby vyrovnal. Sporný moment nastal v 85. minutě, kdy se po souboji ve velkém čtverci Jihočechů ocitl po souboji na zemi Andronic, ale rozhodčí Damková neusoudila, že je nutné nařídit penaltu. Další vyloženou šanci nedal Očovan, z gólové pozice trefil boční síť

Hra vabank se nakonec týmu Bohemians krutě nevyplatila. V nastaveném čase se po odkopu dostal do brejku osamocený Ondrášek, šel sám na Pižanowského a zpečetil výsledek na 0:2.