"Naše neproměněné příležitosti za stavu 2:1 byly rozhodujícími momenty utkání. Za stavu 3:1 už bychom v tomto střetnutí asi zvítězili. Místo toho jsme dostali vyrovnávací branku. Vzhledem k vývoji střetnutí je remíza asi spravedlivá, ale z výsledku jsem zklamaný," prohlásil Pavel Vrba.

V utkání bylo na obou stranách velké množství standardních situací, ale jejich využití neuspokojilo ani jednoho trenéra. "Já bych se k těm standardním situacím raději nevyjadřoval, protože si myslím, že spousta z nich být nemusela. To bych nechal někomu jinému," dodal Vrba a mínil tím rozhodčího, i když ho nejmenoval.

Kouč Teplic Jiří Plíšek pokáral své hráče za nesoustředěnost na začátku střetnutí. "Nastoupili nekoncentrovaní, co se nám nesmí stávat. Už ve druhé minutě jsme nezachytil akci Limberského, nikdo nereagoval na jeho pohyb, ani na dohrání akce, která skončila gólem. Hráči nebyli soustředění ještě ani při druhé brance v jedenácté minutě. Nechali se vytáhnout dopředu při standardní situaci. To prostě nejde. Ale vyhrát mohly oba týmy, takže remíza je zasloužená," prohlásil Plíšek.

O tom, že si Teplice odvezou bod, rozhodl pravý obránce Vlastimil Vidlička, jenž dal svůj první gól ve žlutomodrém dresu od svého přestupu ze Zlína v lednu roku 2008. "Na obou stranách bylo hodně standardních situací, hodně se faulovalo. Bylo konečně na čase, abych se po takové době za Teplice trefil. Byla to šťastná tečovaná střela, ale gólová," řekl osmadvacetiletý obránce, jenž dal pátou branku ve své jedenácté sezoně v I. lize.