Luketič odchytal jeden přípravný zápas za první tým Brna proti juniorce Zlína, a pak několik utkání za rezervu. „Moc mě nepřesvědčil. Třeba na turnaji v Českých Budějovicích předvedl strašnou minelu,“ poznamenal trenér brněnské juniorky Vladimír Michal.

Trenér Beránek tak má v současné době k dispozici jen dva brankáře: Tomáše Bureše a Martina Doležala. Na soupisce B-týmu je pak ještě mladý Lukáš Zrzavý. Mládežnický reprezentant Václav Hladký odešel na hostování do třetiligové Břeclavi a Martin Lejsal si hledá zahraniční angažmá.

„Martin to chce zkusit v zahraničí a já věřím, že se mu jeho sen splní. Jenom se ještě neví kde. Momentálně se jedná o hostování v nizozemském Heerenveenu,“ oznámil Beránek poté, co Lejsalovi nevyšlo angažmá ve Feyenoordu Rotterdam, Queens Parku Rangers ani Bristolu.

Brno by proto chtělo v létě přivést ještě jednoho brankáře na pozici trojky. „Hledáme nějakého talentovaného mladíka, nejlépe ročník 1991. To proto, aby mohl chytat za juniorku i za dorost,“ upřesnil Beránek.