Naopak trenér Bohemians 1905 Pavel Hoftych své hráče jenom chválil. "Přizpůsobili jsme taktiku možnostem našeho mužstva. Nemohli jsme se Spartou hrát otevřeně, to bychom dopadli jako Panathinaikos. V minulé sezoně jsme se často setkali s takovými soupeři, jakým jsme byli dneska Spartě my. Soupeřem, který nechce moc hrát fotbal, zavře obranu. Také jsme se s tím museli nějak vyrovnat. Bod ze Sparty je velmi cenný," prohlásil Hoftych.

Jeho mužstvo uhrálo v tomto ročníku podruhé bezgólovou remízu a ještě nevstřelilo branku. "Asi těžko se dalo čekat, že jako nováček spustíme v I. lize nějakou střeleckou smršť. Teď jsou pro nás důležitější body. Věřím, že branky přijdou. Hráli jsme na Letné jednoduše, hráči dodrželi taktiku, zodpovědně bojovali. Hráli jsme sice důrazně, ale ne agresivně, nechtěli jsme nikoho ze sparťanů před odvetou v Aténách zranit," dodal trenér Bohemians 1905.

Kouč Sparty Jozef Chovanec byl velmi zachmuřený. "Holenda byl zraněn při utkání s Panathinaikos a vypadá to s ním tak padesát na padesát, jestli bude v Řecku hrát. A dneska se zranil Řepka. Jedná se patrně o natažený stehenní sval. Hned si ho vzali do parády lékaři a fyzioterapeuti. Podstoupí detailní vyšetření, zatím neumím říct nic bližšího," řekl trenér Sparty.

Páteční zápas na Letné se mu vůbec nelíbil. "Udělal jsem čtyři změny v sestavě hlavně proto, aby se další hráči dostali do hry. Postavil jsem ofenzivně naladěný tým, ale vůbec se neprosadil. Bylo to utkání bez gólových šancí, mělo pouze střelecké příležitosti. Vůbec jsme nezačali dobře. V první půli jsme měli jen čtyři střelecké pokusy. O poločase jsme si v kabině museli trochu promluvit. Naše útočná hra se zlepšila, měli jsme deset střeleckých pokusů, ale zase žádnou šanci. Největší problém jsem viděl v naší útočné dvojici. Hrála laxně, skoro v lajně se záložníky. Hráči dostanou co proto," prohlásil Chovanec.

"Tým Bohemians 1905 prakticky neútočil, jenom bránil. Před naší brankou se prakticky nic nedělo. Mně v naší hře chyběla kromě lepší činnosti útočníků podpora krajních obránců. Například od Kušníra jsem čekal daleko víc. Prakticky celou Spartu uhlídal jediný hráč, a to Marek Nikl. Skoro všechno odkopl nebo odhlavičkoval on. Jednoduchá hra na nás prostě platila. Nedokázali jsme soupeře vylákat tak, aby se uplatnili hráči se střeleckými předpoklady. Mám na mysli Bergra, Střeštíka a Kaloudu. Byl to ale zápas před krásnou kulisou, velkou návštěvou, jenom to se mi líbilo," ukončil své hodnocení Jozef Chovanec.

Radost mu udělal jen návrat Patrika Bergra. "Odehrál zápas celkem kvalitně, zvládl ho po dvou trénincích, dá se s ním do Atén počítat," dodal trenér Sparty.