Vlastní třináctidílný seriál z produkce televize Prima Přešlapy, ve kterém se v titulních rolích objeví Filip Blažek, Zuzana Norisová, Jitka Schneiderová, David Novotný, Soňa Norisová a David Matásek, sleduje životní příběhy tří párů. "Seriál je o tom, co prožíváme všichni ve svých životech. Natáčí se z poloviny v ateliérech, kde jsou postavené byty každé titulní postavy, a z druhé poloviny na luxusních místech jako jsou například golfová hřiště či kancelářské komplexy," uvedl producent pořadu Petr Bílek.

Další novinkou podzimní programové nabídky televize Prima je sitcom Jmenuji se Earl, který odstartuje 7. září na televizní stanici Prima Cool. Seriál je o zlodějíčkovi a flákači Earlu Hckeyovi, který si jednoho dne koupí stírací los a vyhraje sto tisíc dolarů.

Prima nasadí do podzimního programu stanice Cool i animovaný seriál Griffinovi. "Pořad Griffinovi se pohybuje na pomezí někde mezi Simpsonovými a South Parkem. Je velmi zábavný a věřím, že si ho diváci zamilují," prohlásil programový ředitel Gordon Lovitt.

Sitcom Cestovatel, který se rovněž nově objeví na stanici Cool, vypráví o životě novináře Dana Vassera, kterému se v okamžiku změní život. Vasser začne náhodně cestovat časem a šokovaný hrdina zjistí, že pravidla svých náhodných cest nemůže ovlivnit. Posunuje se pouze do minulosti a každá jeho cesta má vždy nějaký účel.

Do programu televize Prima se vrátí seriál Velmi křehké vztahy. Bude se vysílat jeho čtvrtá, závěrečná série, která začne 25. srpna. "V poslední řadě se objeví některé tváře, které v minulosti již v seriálu hrály. Mezi ně patří například postava Laďky Něrgešové," řekl Lovitt. Nebudou však chybět ani nové postavy. Jednu z nich si zahraje Nela Boudová. "Moje figura v seriálu je lékařka, která je zábavná, chytrá a energická," řekla ke své roli Boudová.

Dále se diváci mohou těšit na life stylové pořady Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, Jak se staví sen či Jste to, co jíte.

Prima začne také vysílat zábavný pořad Hádej, kdo lže!, ve kterém budou herci a tváře televize Prima hádat, kdo ze soutěžících je skutečně tím, za co se vydává. Program na podzim posílí i kuchařská show s Italem Emanuelem Ridim. "Emanuel žije už 15 let v České republice a nabídne kvalitní program o vaření. Naučí diváky kam chodit nakupovat kvalitní suroviny a přinese do vaření humor," upřesnil Lovitt.

V premiéře odvysílá Prima Cool druhou řadu seriálu Hrdinové. Ta vypráví o nadpřirozených schopnostech hlavních hrdinů, kteří se snaží zachránit svět. Chybět nebudou ani další řady oblíbených seriálů Zoufalé manželky, Sběratelé kostí, Status nežádoucí či nové pořady Vraždy v Oxfordu a Volání mrtvých.

Televize Prima kromě velkého množství seriálů nabídne rovněž zahraniční velkofilmy. "Snažíme se posílit víkendový program. Na podzim nasadíme v prime timu několik celovečerních snímků, které uvedeme v premiéře," uvedl Singer.