KÁCOV - Brány areálu Malá Strana se otevřou ve čtvrtek ve 12 hodin a první hudební produkce nabídne od 13.20 vystoupení formace Laspilka. Tu po hodině vystřídají slovenští Charo Meli Roo a v 15.20 se na jevišti objeví ska-punk rocková skupina Volant.

V odpoledních hodinách se návštěvníci prvního festivalového dne mohou těšit na koncert skupin Plexis, Krucipüsk a Prague Ska Conspiracy. Od 20.20 vystoupí kapela Visací zámek, kterou vystřídá americké seskupení s názvem New York Skajazz Ansemble. V pozdních nočních hodinách zahrají Skyline, Le Pneumatiq, Midi Lidi a čtvrteční program zakončí formace WWera a Acustic Rerrorist.

Na scéně s názvem Balbínka se například představí kapely Totální nasazení, Toxique, Apple Juice, Psí vojáci, Schodiště či interpret Xindl X.

Během čtyř dnů na festivalu vystoupí více než 150 účinkujících včetně skotského zpěváka Jimmyho Somervilla nebo německé skupiny Die Happy se zpěvačkou Martou Jandovou. K dalším účinkujícím budou patřit formace Chinaski, Sunshine, Sto zvířat, UDG nebo Monkey Business.