“Na začátku byla na několika hráčích patrná nervozita, protože takový zápas hráli poprvé. Podstatné je, že jsme utkání uhráli vzadu na nulu, to je pro odvetu příznivý výsledek. Na velmi dobré úrovni byla defenzíva našeho mužstva a bezchybně hráli především oba stopeři. V brance dostal šanci mladý Hanuš a svoji roli splnil. Na mužstvo působil klidným dojmem," prohlásil Pavel Řehák.

Trenéři nebyli však spokojeni s hrou zálohy, jíž se nedařilo vytvářet gólové šance a vážněji ohrožovat branku Moldavanů. "Záložníci ztráceli ve středu pole příliš mnoho míčů a čekali jsme od nich víc kreativity při hře směrem dopředu. Jasnou příležitost jsme si vytvořili jen jednu," poznamenal Řehák.

Přiznal, že zápas byl pro mužstvo dost těžký. "Museli jsme bojovat o výsledek do poslední minuty. Bouřlivá atmosféra - podotýkám, že obecenstvo bylo korektní - hnala domácí mužstvo dopředu a museli jsme se hodně věnovat defenzívě. Zdálo se nám, že hráčům Šerifu kolem 70. minuty začaly ubývat síly, ale v útočení moc nepolevilo a my jsme nechtěli přiliš riskovat. Věřím, že při odvetě se karta obrátí, v domácím prostředí zase diváci pomohou nám a zápas zvládeneme," dodal asistent Pavel Řehák.