Členové skupiny Green Frog Feet se rozhodli, že svou desku vydají ve stejný den jako jejich přátelé z formace Rybičky 48. "Už jsme s nimi hráli několik koncertů. Jejich styl je docela podobný tomu našemu a hlavně jsou to výborní kluci. To je důvod, proč to klape víc než dobře a proč je máme rádi," uvedl na adresu skupiny Rybičky 48 zpěvák Tom z Green Frog Feet.

Němečtí hudebníci si letos připomínají 10. výročí od svého vzniku, které oslaví novým albem i koncertním turné. Obě formace čekají společná vystoupení v Německu, Polsku, Dánsku, Rakousku, Švýcarsku, ale i v České republice a na Slovensku. "Myslím, že Green Frog Feet budou s novou deskou opět úspěšně atakovat evropské hitparády. Jsem moc rád, že se povedlo zajistit několik koncertů z turné k nové desce i pro naši republiku," prohlásil Martin Řehoř, manažer kapely pro nadcházející turné pro Českou republiku.

Čeští diváci si budou moci poprvé poslechnout nové skladby z alba On Top of the Bottom na letním festivalu Sázavafest v Kácově. Autorem všech písní je frontman kapely Tom.

Skupinu Green Frog Feet vznikla v roce 1999 z iniciativy kytaristy Rudee a zpěváka Toma. V jejich tvorbě se odrážejí prvky popu a punku. Kromě vlastních koncertů vystupovala čtyřčlenná formace na turné skupiny Simple Plan po Německu, byla předkapelou zpěvačky Pink či švédských rockových hudebníků The Hives.