Zkušený bek působil v uplynulých třech sezonách v Linköpingu. V nové sezoně změní Majeský své působiště, v Elitserien ale zůstane. V příštím ročníku nejvyšší švédské hokejové soutěže bude oblékat dres Skelleftey, se kterou se dohodl na roční spolupráci. Vzhledem k daňovým zákonům však platí smlouva Majeského se švédským klubem až od října, do té doby může hrát jinde.

Majeský uvažoval o působení v pražské Spartě, ta však o jeho angažování pro začátek sezony neuvažuje. Majeský by ovšem mohl přece jen okusit v září českou nejvyšší soutěž. V úvodních sedmi zápasech by mohl pomoci Kladnu, se kterým se od minulého týdne připravuje.

"Jednáme o podmínkách jeho krátkého angažmá v Kladně a nedokážu teď říci, jak to dopadne. Ale samozřejmě věřím, že se dohodneme, protože obránce Majeského kvalit by nám výrazně pomohl," přiznal pro oficiální internetové stránky klubu generální manažer Středočechů Otakar Černý.

Podle Černého by se o angažování slovenského beka se zkušenostmi z NHL mohlo rozhodnout již před úterním přípravným zápasem s Ústeckými Lvy.