Jak jste spokojen s loňskou sezónou?
"V té není moc co hodnotit. Divizi jsme suverénně vyhráli, což byl náš bezpodmínečný cíl, který jsme tedy splnili."
Jaký byl nyní pohyb v kádru?
"Nejprve jsme se chystali na druhou ligu. To, že budeme hrát nakonec první, jsme se dozvěděli až hodně pozdě. Kdybychom to věděli od začátku, třeba bychom přivedli i lepší hráče, ale i tak jsme tým ze 70% vyměnili a myslím si, že budeme velmi silní."
Můžete jednotlivě představit nové posily?
"Martina Dlouhého představovat asi nemusím. Je kapitánem české reprezentace a jednou z největších postav českého futsalu. Spolu s ním přišel Pavel Stejskal, ofenzivní obránce, který má v lize hodně odkopáno a byl také v reprezentaci. Mário Vozár je slovenským brankářem. Je na něm vidět, že je opravdu špičkový gólman, takže myslím, že bude jedničkou a také velkou posilou. Z ruských hráčů by být největší posilou Alexandr Tolstov, který má leccos odkopáno v Superlize v Rusku. Dále s ním přišel také Alexandr Bobrov, což je mladý nadějný obránce s výbornou střelou levou nohou. Anton Nazarikov uzavírá trojici Rusů, je to velký dříč, sice se tolik neprosadil v Superlize, ale i přesto je velmi dobrým hráčem. Dále přišlo duo Bělorusů z tamního mistrovského celku z Minsku. Jurij Jukimenko a Andrej Djatlov jsou oba perspektivní hráči, kteří nám také pomohou. Poslední posilou se stal nejlepší střelec soutěže v Německu Kevin Reinhardt, nadějný a velmi technický útočník. Nyní na Green Ball Cupu ještě vyzkoušíme hráče z Brazílie a na základě jeho výkonů se rozhodneme zda tu zůstane nebo ne."
Jaké jsou ambice pro novou sezónu?
"To je jednoduché, chceme se dostat minimálně do finále play off a nejlépe ho samozřejmě vyhrát."
Co jste přichystali pro fanoušky?
"Od pondělí se prodávají v Cafe Naše adrese v Krupské ulici v Teplicích permanentní vstupenky za 300 Kč na jedenáct domácích zápasů v základní části. Novinkou bude také maskot, kterého představíme. Připravujeme dále roztleskávačky, které budou diváky bavit před utkáním a v jeho přestávkách. Chtěl bych také všechny pozvat na nadcházející Green Ball Cup, protože na něj jsme pro fanoušky dostali mužstva opravdu světových kvalit.