K soudu se totiž nedostavily dvě svědkyně, které měly vypovídat, ale navíc se nepodařilo spustit audionahrávky, které byly vypracovány přizvanými znalci. Jednání tak bylo odročeno na 21. října, kdy by zřejmě mohl padnout rozsudek.

Jednání se osobně účastnil jen bývalý policista Zdeněk Buchar, který ovšem trval na své předešlé výpovědi. "S manželkou jsem nežil, měli jsme společný účet a mobilní telefon byl rovněž napsán na mě," přečetla výpověď obžalovaného soudkyně. Ve výpovědi také stálo, že Buchar o aktivitách své manželky neměl tušení, jen ji vozil, když byla těhotná a není si vědom, že by se něčeho protiprávního dopustil.

Jeho žena Ivana se k soudu nedostavila a dala souhlas k tomu, aby se líčení odehrávalo bez ní. "Nepopírám, že jsem nějaké ženy za úplatu klientům zprostředkovala, ale ne v takové míře jak se uvádí v obžalobě," stálo ve výpovědi Bucharové. Ta prý přesně neví, o jakou částku se takto obohatila a jakoukoli vinu či podíl svého manžela na těchto transakcích popírá. Měl ji jen vozit v těhotenství a pomáhat s nějakým materiálem, který potřebovala umístit na internet.

Údajné společnice, které měly pro obžalované pracovat a provádět sexuální služby pro klienty v Praze, ale také třeba v Irsku nebo ve Švédsku, vypovídají velmi rozdílně. Některé tvrdí, že manžele Bucharovy vůbec neznají a nikdy pro ně nepracovaly, část z nich zná jen Ivanu Bucharovou a některé spolupráci nepopírají vůbec.

Obžaloba viní bývalého příbramského policistu Zdeňka Buchara a jeho manželku Ivanu z trestného činu kuplířství ve spolupachatelství, za který jim hrozí v případě prokázání viny až osmiletý trest odnětí svobody. Oba měli nabízet tuzemské, ale i zahraniční klientele prostřednictvím svých pracovnic poskytnutí sexuálních služeb za úplatu. Od těchto dívek pak inkasovali přibližně třicetiprocentní provize. Podnikat měli i na internetu, kde prostřednictvím svých stránek nabízeli mladé slečny jako společnice.