Kouč Pražanů Pavel Hoftych ocenil výkon svého celku, přestože nováček soutěže nehrál příliš ofenzivně. "Podali jsme výkon na hranici svých možností. Chtěli jsme divákům nabídnout stoprocentní nasazení, vůli a chuť, a to se nám povedlo. Věřím, že ještě doladíme finální fázi a příště přidáme i branky," pravil Hoftych.

Podle kouče Bohemians 1905 se i přes neúspěchy obou celků v zakončení hrál v Ďolíčku zajímavý fotbal. "Fanoušci nám připravili opravdu skvělou atmosféru. Chybělo nám jen dotažení některých finálních fází. I při standardkách jsme se několikrát dostali do zakončení, ale řešili jsme to špatným náběhem a náskokem," uvedl Hoftych.

Brněnský kouč Miroslav Beránek postavil téměř novou obrannou čtveřici, která si až na malé výjimky počínala velmi jistě. "Naší nově vytvořené obraně musím vzdát hold za to, jak odolala množství standardních situací a jak nepustila soupeře do šance. Bod bereme, protože domácí byli aktivnější," mínil Beránek.

Úvodní zápas sezony odhalil, že i Moravané se musejí v přípravě zaměřit na zlepšení ofenzivy, protože hlavně ve druhém poločase hosté příliš neohrozili Sňozíkovu branku. "Nebyli jsme moc nebezpeční," přiznal Beránek. "Přesto jsme se dostali do několika nadějných situací, jenže jsme je neřešili dobře. Určitě máme co zlepšovat," dodal trenér Brna.