Jak jste byli spokojeni s minulou sezónou 2008/2009?

Především vyvrcholení loňské sezóny a naše výkony v play-off hodnotíme velmi kladně. Po slabším závěru základní části našel tým svoji vnitřní sílu, vyřadil Helas Brno, a dlouho sahal po obrovském úspěchu v podobě vyřazení obhájce titulu z Chrudimi a postupu do finále soutěže. Postup do finále byl velmi blízko, a já si troufám tvrdit, že ani Eco Investment by to s námi neměl jednoduché, a určitě bychom nebyli bez šance získat mistrovský titul. Ale určitě mé zklamání nesměřuje směrem k hráčům, kteří proti mistrovi podali výkon na maximu svých možností. Bojovali, jezdili, prostě vydali ze sebe všechno bez rozdílu. Musím jim znovu veřejně poděkovat, jsem na svůj tým hrdý. Poděkování samozřejmě patří i realizačnímu týmu a dalším funkcionářům, jejich práce v zákulisí není vidět, ale kteří také velmi přispěli k dobré atmosféře v týmu, a jeho bezproblémovému chodu. Takže ano, jsme spokojeni.

Jaké změny v hráčském kádru připravujete pro novou sezónu?

Změn v našem klubu nastalo mnoho. Především se změnou názvu a stěhováním zpět do hlavního města. Poté převzetí členských práv od zaniklého Eco Investmentu. S tím souvisí i změny v kádru a plánované omlazení mužstva, kterému bychom chtěli vtisknout futsalovější projev. Takže hráčský pohyb je nyní v našem klubu poměrně výrazný.

Můžete nám stručně představit nové posily Vašeho týmu?

Nejvýraznějšími posilami jsou právě hráči bývalého Eco Investmentu. Především u Petra Pleyera čekáme, že týmu výrazně pomůže, ale prostor jistě dostanou i další mladí talentovaní hráči jako bratři Belladové, Tichý, Kosina, Mařík a další. Osa týmu zůstává, a bude opřena o reprezentanty Olivu, Hrdinu, ale i další kvalitní hráče Bejdu, Matějku, Ulricha, Kamenického, které v kádru máme.

Jaké jsou vaše ambice do nové sezóny 2009/2010?

Jsme si vědomi, že skládáme dva kádry dohromady. Bude tedy nějakou dobu trvat, než si mužstvo takzvaně sedne, a začnou fungovat vnitřní mechanismy. Proto na trenéry nevyvíjíme žádný tlak, a očekáváme že se budeme pohybovat ve středu tabulky. Jsme pokorní, chceme tvrdě pracovat, a jít pozvolnou cestou k úspěchu a vybudování profesionálního týmu.

Chystá Váš klub nějaké novinky pro diváky?

Pro nás je hlavním cílem, aby nás vynikající fanoušci Slavie Praha také vzali za své, a chodili nás povzbuzovat v hojném počtu. Sám jsem majitelem permanentní vstupenky na fotbal i hokej, pravidelně chodím, protože červenobílá atmosféra na stadionech je fantastická. Divákům připravujeme maximální pohodlí, a doufáme že i atraktivní styl hry, aby chodili takto rádi i na nás, a sportovní hala v Edenu se otřásala jejich chorály.