"Nebudu vypovídat, nemám k čemu. Neměl jsem k dispozici ani výpověď té holky, abych si ji mohl přečíst, tak se k tomu nemohu vyjádřit," tvrdil před soudem Koki. Už v červnu zkoušel u soudu stejné praktiky, když tvrdil, že mu nebyla doručena obžaloba, nevěděl, co se mu klade za vinu a nemohl se tak na hlavní líčení připravit. Soudce tehdy jednání odročil ještě předtím, než státní zástupce přečetl obžalobu. Tentokrát však žalobce Kokiho obžaloval ze znásilnění a z vydírání.

Podle obžaloby Koki v prosinci 2007 přepadl dvě hodiny po půlnoci na chodbě jednoho domu v Plzni s nožem v ruce tehdy sedmnáctiletou dívku. Zatáhl ji do sklepa, kde jí vyhrožoval podřezáním. Poté ji přinutil odejít ven z domu a dvakrát ji s nožem přiloženým ke krku a několika ranami pěstí nutil k orálnímu sexu. Dívku poté vysvlékl, začal ji osahávat na přirození a sám se ukájel až do vyvrcholení. "Když se ho napadená snažila odstrčit, tak ji opět udeřil pěstí do pravé tváře a způsobil jí frakturu nosních kůstek a celou řadu otoků a dalších povrchových zranění na těle," uvedl žalobce.

Tím ovšem trápení napadené dívky zdaleka nekončilo. Pachatel jí znemožnil odejít a odvedl ji k jednomu domu, kde ji přinutil, aby se chovala jako jeho přítelkyně. Přivolal svého známého a když mu otevřel domovní dveře, vnikl dovnitř domu a zatímco poškozené u krku přidržoval pravou rukou nůž o délce ostří asi osm centimetrů, zatlačil ji a svého známého do výtahu. Dožadoval se, aby ho známý pustil k sobě do bytu, což se mu nepodařilo. Přítelkyně známého, která byla v bytě, je odmítla dovnitř pustit s tím, že zavolá policii.

Podle žalobce měl Koki měl svého známého prohledat, odcizil mu klíče od domu a bytu i občanský průkaz. Přinutil jej, aby mu donesl pervitin, což známý učinil. Podle obžaloby vytáhl Koki injekční stříkačku a nutil svoji oběť, aby si píchla pervitin. Když to dívka odmítla, píchnul si dávku sám a po celou dobu poškozené přidržoval pod krkem nůž. Chtěl po ní, aby mu slíbila, že mu odpustí a nic nenahlásí, nakonec ji nad ránem odvedl před dům a po čtyřech hodinách prožité hrůzy ji propustil.

Hrůzný zážitek zanechal na přepadené dívce vážnou psychickou újmu. Podle znalců se u dívky vyvinula posttraumatická stresová porucha, s níž se léčí až do současnosti i když se případ stal už v roce 2007. Celková doba léčení se odhaduje až na pět let a nelze vyloučit ani doživotní následky. Poškozená dívka by měla vypovídat před soudem v úterý. Na stejný den je naplánován i výslech jejích rodičů.