„Byl to kvalitní ligový zápas a obě mužstva se snažila hrát dopředu. Jablonec nás zlobil hlavně ke konci první a na začátku druhé půle. Ukázal, že má obrovskou sílu v kombinaci,“ podotkl po utkání domácí trenér Pavel Tobiáš. „Remíza je naprosto spravedlivá, oba týmy ukázaly svou kvalitu.“

Oba góly zápasu padly po rohových kopech. Domácí se radovali už ve třetí minutě. „Chtěli jsme Jablonec zaskočit rychlým zahráváním standardek, aby se jejich vysocí obránci nestihli postavit a zformovat,“ těšilo Tobiáše. Ovšem gól ve vlastní síti viděl jako velké pochybení. „Nepokryli jsme ten roh tak, jak jsme měli,“ uznal.

„Branka Budějovic byla velmi chytrá. Bylo to zahráno mnohem rychleji, než jsou hráči zvyklí. Než se naše obrana stačila připravit, podsaditý Meszároš zůstal volný,“ zlobil se jablonecký kouč František Komňacký. Bod zvenku však bral jako zisk. „Chtěli jsme vyhrát, ale narazili jsme na kvalitního a dobře organizovaného soupeře. Výsledná remíza je z mého pohledu zasloužená, oba týmy však hráli od začátku do konce na vítězství,“ dodal Komňacký.