Nová útočná akvizice Českých Budějovic Ľubomír Meszároš potřeboval jen něco málo přes dvě minuty, aby se v české první lize brankově prosadil. Šímův rohový kop poslal od tyče do sítě. Slovenský útočník měl chuť, v 7. minutě vnikl z pravé strany do šestnáctky, obešel dva protihráče, ale levačkou zakončoval příliš slabě.

Ze standardní situace pak zareagoval i Jablonec a v 15. minutě bylo srovnáno. Kovařík nacentroval přesně na hlavu stopera Hubera a ten zamířil přesně ke vzdálenější tyči. V dalším průběhu prvního poločasu byl hodně aktivní stále zkušený Meszároš. Jednou už to vypadalo na další gól, ale radost mu zkazil obránce Jablonce Zábojník, který jeho střelu tečoval mimo branku.

Ještě začátek druhého poločasu byl z obou stran aktivní. V domácím dresu byl stále vidět Meszároš, z jabloneckého mužstva se párkrát k zakončení dostali oba útočníci Lafata i Vošahlík. Druhý jmenovaný dokonce trefil tyč Kučerovy branky.

Ve druhé půli přibylo nervozity i tvrdosti a tak padaly už jen žluté karty. Ani jedno z mužstev už gólovou radost svým fanouškům nedopřálo a zápas skončil spravedlivou remízou.