"Opravdu jsme byli mile překvapeni. Kluků se nakonec přihlásilo něco kolem šedesáti, což nás samozřejmě těší," uvedl jednatel Dukly. Na účastníky čeká nabitý program. Dvakrát denně půjdou do tělocvičny a dvakrát na led. Hlavním trenérem, který se bude věnovat hráčům v poli, je kouč extraligových juniorů Dukly Aleš Totter. Gólmany si pak vezme na starosti trenér brankářů Dukly Petr Jaroš," prozradil Ščerban.

Hostem hokejového kempu je americký trenér Ken Moyseyev, který se zaměřuje hlavně na zdokonalování bruslení a nejnovější tréninkové metody používané v NHL. "Kena Moyseyeva požádali o spolupráci trenér gólmanů Dukly Petr Jaroš a sportovní manažer klubu Patrik Augusta. "Oba se s ním dobře znají ze svého působení v zámoří a oni jsou také určitě hlavními důvody, proč Ken nakonec naši nabídku přijal. Jde o zkušeného kouče, který absolvoval přes 150 podobných kempů," upozornil Ščerban.

Každý účastník kempu dostane hokejovou soupravu, věci do tělocvičny a také tréninkové dresy. Většina přihlášených pochází z Jihlavy a okolí, další část potom z regionu Vysočina a zbytek z nejrůznějších koutů republiky.