Kladenští si vezou z Podještědí cenný bod, se kterým byl hlavní kouč Martin Hřídel spokojen. "My jsme přijeli do Liberce s velkou chutí. Chtěli jsme zde bodovat. Poté, co jsme vstřelili gól, tak jsme začali myslet i na tři, nakonec jsme však i za ten bod rádi. Využili jsme patrně i toho, že Liberci chyběli tři až čtyři klíčoví hráči. Ti, co je nahradili, nedokázali překonat náš obranný val. Přesto jsme se nesnažili jen bránit, ale podnikali i nebezpečné brejky," sdělil krátce po utkání Martin Hřídel.

Naopak zklamaný z výsledku byl po zápase kormidelník Severočechů Ladislav Škorpil. "Fotbal se hraje na góly, nikoli na to, že má nějaký tým více ze hry. Možná že kdyby Diviš dal hned v 15. minutě gól, tak by to bylo pak o něčem jiném. Nestalo se však. Každá akce od soupeře byla velmi nebezpečná. Jejich protiútoky nám dělaly potíže," prohlásil lodivod Slovanu, který posléze přiznal, že absence Keriče byla v utkání trochu znát. "Tak samozřejmě, nevyhráli jsme a náš gól dal záložník. Kerič nás výsledkově loni držel a díky němu bychom zřejmě letos nebyli v pohárech. Pochopitelně, že chyběl i Blažek," řekl Škorpil.

Liberecké čeká ve čtvrtek úvodní duel 3. předkola Evropské ligy. Liberečtí zamíří do lichtenštejnského Vaduzu. "My jsme dnes naaranžovali počasí, protože jsme si mysleli, že pojedeme do Skotska a zatím jedeme do Vaduzu," zažertoval na úvod liberecký trenér. "Nečeká nás tam vůbec jednoduchý protivník. Mají osm cizinců. Přes Falkirk postoupili naprosto zaslouženě a mohli o postupu navíc rozhodnout mnohem dřív než v prodloužení. Jedeme tam s tím, abychom uhráli, co nejlepší výsledek pro odvetu," dodal Škorpil.