Nehoda se stala krátce před 19. hodinou, narazila do sebe auta značky Škoda Felicia a Peugeot. Ve škodovce jela trojice mladých lidí, v druhém voze seděla sedmasedmdesátiletá žena. "Pravděpodobně jedno auto nedalo přednost druhému, momentálně zjišťujeme bližší okolnosti. Vozidlo Peugeot skončilo ve stromě, škodovka zase ve sloupu veřejného osvětlení. Řidička prvního vozu navíc po nárazu projela prostranstvím zastávky MHD. Bylo tak obrovské štěstí, že tam zrovna nikdo nestál," poznamenala policejní mluvčí Jana Bartíková.

Všichni účastníci skončili v nemocnici na úrazové ambulanci. "Sedmadvacetiletý řidič škodovky měl poraněné nohy, zlomené zápěstí a zhmožděný hrudník. Jeho osmnáctiletá spolujezdkyně vyvázla z nehody s otřesem mozku a zhmožděným hrudníkem. Dvacetiletý mladík, který seděl na zadním sedadle, měl tržné rány a naražený hrudník. Řidička z druhého vozu pak měla tržné rány na nohou," upřesnil Olšan.

Ani jeden z řidičů podle Bartíkové nepožil před jízdou alkohol a všichni pasažéři byli řádně připoutáni bezpečnostními pásy.